Üye Girişi
E-posta
Şifre
Giriş Yap
SepetimKapat X
Sepetiniz boş. Alışverişinize devam etmek için, sepetinize ürün ekleyiniz.
Garanti ve İade
İADE Mİ GERÇEKLEŞTİRMEK İSTİYORSUNUZ?
 
LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADIMLARI İZLEYİN:
 
*Dikkat: Ürününüz elinize ulaştığı andan itibaren, 15 (onbeş) gün içinde herhangi bir sebep göstermeden veya ek ücret ödemeden ürününüzü iade edebilirsiniz.  (kullanılmamış ürünler için geçerlidir.)

*İade edeceğiniz ürünlerin faturası ile birlikte orjinal paketinin bozulmadan sağlam bir şekilde iade edilmesi gerekmektedir. Hasarlı ve orjinal paketi olmayan ürünler iade alınmamaktadır.
*İndirim kuponu kullanılan siparişlerde ücret iadesi indirim kupon tutarı düşülerek iade edilmektedir.
 
1- www.birevbirmutfak.com sitesine üye girişinizi yapın. Üye girişi yaptıktan sonra sağ üstte "Destek Talebi" bölümüne tıklayın ve iade etmek istediğiniz ürünler için yeni destek talebi oluşturunuz.
2- İade paketinin üzerine, gönderici bilgileri olarak kendi bilgilerinizi, alıcı için ise;
"Ucuzluk Pazarım - Yavuz Mirza
Güneşli Mh. Fevzi Çakmak Cd. Elif Çıkmazı Sk. No:2 Bağcılar/İSTANBUL
3- Ürünün faturasını 2 nüshasınıda kutunun içine dahil ediniz.
4- İade kargonuzu, sadece anlaşmalı olduğumuz Aras kargo ile karşı ödemeli olarak, hiçbir ücret ödemeden tarafımıza gönderiniz. (Aras Kargo dışındaki kargolar ile yapılan gönderimler kabul edilmeyecektir.)
5- 444 25 52 no.lu telefondan Aras Kargoyu arayarak veya www.araskargo.com.tr adresinden "kurye isteyin" bölümünden kurye çağırarak, kargonuzu kapınızdan aldırtabilirsiniz.
6- Her türlü sorularınız için sitemizden destek talebi oluşturabilir veya 0212 659 59 52 no.lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. 

*Siparişinizde bulunan kırık veya hatalı ürünlerin fotoğraflarını 05337703169 nolu whatsapp hattımıza gönderip ücretsiz değişimini sağlayabilirsiniz.
*Ücret iadem ne zaman gerçekleşir?
- Ürün depomuza ulaştıktan sonra birevbirmutfak.com tarafından uygunluğu kontrol edildikten sonra tarafınıza ücret iadesi gerçekleştirilir.
- Kredi kartı ile yapılan siparişlerde ücret iadeleri 3 iş gününde hesabınıza yansımaktadır.
- Taksitli yapılan alışverişler kaç taksit uygulandıysa aynı şekilde taksitli bir şekilde iadesi gerçekleşmektedir. Bu durum banka insiyatifinde gerçekleşmektedir.
- Kapıda ödemeli siparişlerde ücret iadesi için Iban veya hesap bilgilerinizi destek talebi oluşturarak tarafımıza ulaştırabilirsiniz. Iban bilgisi tarafımıza ulaştıktan sonra ki iş gününde ücret iadesi gerçekleşmektedir. 
 
Not: Çalışma saatlerimiz hafta içi: 08:00 - 18:00 arasıdır.
Yukarı Çık