Üye Girişi
E-posta
Şifre
Giriş Yap
SepetimKapat X
Sepetiniz boş. Alışverişinize devam etmek için, sepetinize ürün ekleyiniz.
Güvenli Alışveriş
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

Sitemizden yüksek avantajlar ve hiçbir yerde bulamayacağınız kampanyalarla ürün almanızın yanında bunları yaparken güvende olmanız bizi yakından ilgilendiriyor. birevbirmutfak.com'da bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan yüksek güvenlik önlemleri bulunmaktadır.
Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılacak ve kesinlikle veritabanında kayıtlı olarak tutulmayacaktır.
Yani kredi kartı bilgileriniz, bilgisayarınız ile banka arasında işlem görecektir ve bu bilgiler banka haricinde kimsenin eline geçmeyecektir.
Bilgilerinizin gerçekten birevbirmutfak.com'a gönderildiğini güvence altına alarak, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan RapidSSL Wildcard Certificate Sertifikası kullanılmaktadır. Tarayıcınızda alışveriş ekranına geldiğinizde adres çubuğunuzun yanında, anahtar/kilit ikonu belirecektir. Bu anahtar/kilit ikonu, birevbirmutfak.com'un RapidSSL Wildcard Certificate SSL sertifikasına sahip olduğunu göstermektedir. 

Müşteri Hizmetlerimiz hafta içi : 08:00-18:00 saatleri arası telefon vaya e-mail ile herzaman yanınızda.
Yukarı Çık