Üye Girişi
E-posta
Şifre
Giriş Yap
SepetimKapat X
Sepetiniz boş. Alışverişinize devam etmek için, sepetinize ürün ekleyiniz.
Gizlilik Politikası
GİZLİLİK POLİTİKASI

Birevbirmutfak.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için üyelik esnasında veya sonradan verdiğiniz isim, soyadı, adres, e-posta vb. bazı bilgilerinizi Birevbirmutfak.com sunucularında tutmaktadır. Birevbirmutfak.com sunucularında toplanan bu bilgiler dönemsel olarak yapılan kampanya çalışmalarında, müşteri profillerine yönelik özel olarak yapılan promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında sadece Birevbirmutfak.com tarafından yönetilmekte ve kullanılmaktadır.
 
Birevbirmutfak.com, üye olurken verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sizin haberiniz olmaksızın ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamakla yükümlüdür. 

Birevbirmutfak.com üye formlarının istediği kişisel bilgilerin ve e-posta adreslerinin haricinde site kullanımı esnasında ziyaretçinin izlediği, hareket ve kullanım alışkanlığı tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel hiçbir bilgiyi içermeyen bu istatistikler siz müşterilerimizin sitemizi daha rahat, keyifli ve ayrıcalıklı kullanabilmeniz için iş ve proje ortakları ile paylaşılabilmektedir. 

Birevbirmutfak.com müşteri bilgileri ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlülükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. (Örn:Banka kredi kartı suçları, adliyeler, polis karakolları gibi resmi yerlere resmi bir talep yazısı karşılığında.)

Birevbirmutfak.com müşterilerinin sisteme girdiği bilgileri sadece girişi yapan müşteri ulaşabilmekte ve yine gerekli bilgileri sadece sisteme girişi yapan müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşabilmesi ya da bu bilgileri değiştirebilmesi mümkün değildir. 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde birevbirmutfak.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin birevbirmutfak.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Birevbirmutfak.com tarafından belirli aralıklarla size gönderilen e-postaları almak istemiyorsanız, hesabım bölümünün altındaki "E-Posta Tercihlerim" menüsünden size e-posta gönderilmemesini sağlayabilirsiniz.

Birevbirmutfak.com ile irtibata geçmek için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Adres: Güneşli Mah. 1334. SK. No:2/51 Bağcılar/İSTANBUL
Telefon: 0 (212) 659 59 52
E-Posta: bilgi@birevbirmutfak.com
 
Yukarı Çık